null

RESTAURACJA

KULINARIA

W MOLMARE oferujemy Państwu pyszne, świeże i zdrowe posiłki. Naszą specjalnością są ryby. W maju i czerwcu zapraszamy na wyjątkową, lokalnie występującą belonę, w pozostałym okresie serwujemy inne ryby morskie oraz pstrągi a także znakomitą tartę z łososiem. Mamy też ofertę dla amatorów mięs przygotowywanych metodą sous vide oraz wegetarian. Na polecenie zasługują również zupy typu krem. Nasza karta jest skromna, ale dobrze dopracowana. Często gotujemy potrawy ad hoc w zależności od tego jakie najświeższe składniki zakupimy w danym dniu – czym obdarzy rybaków morze lub co zaoferuje lokalny targ. W miarę możliwości staramy się korzystać z lokalnych produktów, pozyskiwanych bezpośrednio od rolników oraz zasobów naszego ogrodu.
Na deser oferujemy pyszne ciasta wypiekane w naszej kuchni oraz kieliszek likieru bzówki, wyrabiany przez nas z kwiatów bzu rosnącego w wokół MOLMARE. Posiłki serwujemy w pięknej sali restauracyjnej lub na tarasie z widokiem na morze.
Zapraszamy również gości, którzy nie są rezydentami MOLMARE jednakże w trosce o świeżość potraw prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Organizujemy uroczystości rodzinne, przyjęcia i bankiety a także niezapomniane uroczystości ślubne. Indywidualnie dobrane menu, piękny wystrój sal z wyjściem na taras oraz ogród kwietny sprawią, że wesele w MOLMARE będzie niezapomnianą uroczystością nie tylko dla nowożeńców, ale również gości. Młodej parze udostępniamy pełen kwiatów ogród  do sesji zdjęciowej.
W okresie od września do czerwca organizujemy kursy pieczenia ciast i tortów domowych.  Na kursie poznasz nie tylko tajniki wypieków, ale również przepisy na pyszne ciasta.

OFERTY

null

POKOJE

ATRAKCJE

REZERWACJE