null

ATRAKCJE

ROWERY

Okolice MOLMARE to wspaniale tereny na wyprawy rowerowe dla wytrawnych rowerzystów oraz weekendowych amatorów. Rowery możecie Państwo przywieść lub wypożyczyć na miejscu. Szczególnie polecamy ścieżkę rowerową wzdłuż Półwyspu Helskiego, brzegiem Zatoki Puckiej. Sieć ścieżek rowerowych jest systematycznie rozbudowywana i co roku powstają nowe, ciekawe trasy.

KAJAKI

Zachęcamy do rejsów kajakiem po wodach Zatoki Puckiej. Kajaki można wypożyczyć w MOLMARE. Rekreacyjne przejażdżki do Pucka, Rzucewa czy dalsze wyprawy to wspanialą frajda na wodzie.

OGNISKO

Organizujemy ogniska dla małych i dużych grup gości hotelowych oraz gości zewnętrznych. Ognisko przy pięknej pogodzie to szczególnie duża frajda dla dzieci i młodzieży.

WINDSURFING

Zatoka Pucka to najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Sportom tym sprzyjają płytkie wody Zatoki oraz silne wiatry. Osobom zaczynającym przygodę z żaglem i deską polecamy szkółkę Pani Marzeny Okońskiej w Pucku.

BRYCZKA

Polecamy wycieczkę elegancką i wygodną bryczką lub wozem drabiniastym po malowniczej okolicy. Piękny zaprzęg konny zawiezie Państwa z MOLMARE np. do zamku w Rzucewie.

JAZDA KONNA

W bezpośrednim sąsiedztwie MOLMARE można pojeździć konno lub skorzystać z lekcji jazdy konnej dla dzieci oraz dorosłych.

REJSY KUTREM

Z Władysławowa wypływają kutry, które zabierają wędkarzy na połów dorsza. Wspaniała przygoda dla prawdziwych wilków morskich.

DWORKI i PAŁACE

Piękne zabytki architektury położone w okolicy MOLMARE można zwiedzać pieszo (np. pałacyk w Rzucewie w odległości 3 km) lub docierając rowerem lub samochodem- wszystkie w odległości kilku lub kilkunastu kilometrów od MOLMARE (pałac Below, pałac w Kłaninie, pałac w Rekowie).

TRÓJMIASTO

Polecamy też wycieczki do Trójmiasta oraz Malborka, połączone ze zwiedzaniem słynnego zamku krzyżackiego.